Ekspedīcijas

atl-logo-ok

Sense of team ir Adventure Therapy Europe un International Adventure Therapy pārstāvji Latvijā un domubiedru apvienības Adventure Therapy Latvija dalīborganizācija.


Mūsu piedzīvojumu ekspedīciju mērķis ir radīt dinamiskas piedzīvojumu programmas ar terapeitisku nolūku (jēgpilnas sarunas par pieredzēto ar grupas dalībniekiem un individuālas pārdomas par piedzīvoto), kas to dalībniekiem palīdz labāk izprast sevi un savu vietu dzīvē. Tiekamies, jo īstais brīdis ir tagad!


Sense of Team ved cilvēkus piedzīvojumos ar pievienoto vērtību, kas nozīmē iegūt ko vairāk par emocijām un adrenalīnu...Kas tas ir ko var iegūt vairāk? 


Kā teiktu klasiķis, kamēr nepamēģināsi neuzzināsi. Varam vienīgi pačukstēt, ka strādājam ar piedzīvojumu terapijas (adventure therapy) metodi un esam Latvian Adventure Therapy dalīborganizācija. 


Mūsu pirmais ceļojums uz Nepālu bija tālajā 2004. gadā un kopš tā laika Himalajos daudz ūdeņu aiztecējis un sniega sasnidzis. Kalni stāv kur stāvējuši, bet tūrisma industrija ir gājusi uz priekšu un neskartāku vietu palicis mazāk. Taču, kas meklē, tas atrod. 


Tāpēc arī mēs meklējam trekingu maršrutus, kuri ir bagātīgāki ar vietējo kultūru un ar mazāku apmekletāju plūsmu...Trekinga maršruti Nepālā nozīmē atrasties augstkalnos (virs 5000 mvjl.), kas prasa pakāpenisku aklimatizāciju, zināšanas un sapratni, kas ar mums notiek augstumā. Tāpēc lielu uzmanību pievēršam pamatīgai aklimatizācijai ar iesildošo trekinga maršruru līdz 3600 mvjl., rūpīgai inventāra un personīgi mantu atlasei un visnozīmīgākajai daļai - grupas dalībnieku savstarpējais sadarbībai un izpratnei.Nākamās ekspedīcijas:

PIETEIKTIES EKSPEDĪCIJAI

Mūsu Nepālas trekinga pieredze:

2004. Gosaikunda& Anapurnas bāzes nometne 4130 mvjl.;

2014. Helambu& Anapurna circuit Solo ar Thorung La 5416 mvjl.

2015. Manaslu ar Larke pass 5106 mvjl.

2018. Anapurna via Tilicho lake Mesokanto La 5330 mvjl.

2019. Kanchenjungas Ziemeļu/ Pangpema 5143 mvjl. un Dienvidu/ Oktang 4730 mvjl. bāzes nometnes Solo.

2021. Lumba Sumba pāreja 5177 mvjl., kas savieno Kanchenjungas un Makalu kalnu grēdas.

2021. Kanchenjungas Ziemeļu/ Pangpema 5143 mvjl. un Dienvidu/ Oktang 4730 mvjl. bāzes nometnes treks.

2022. Langtang un Gosaikundas treks ar uzkāpšanu Suriya peak 5145 mvjl.